Kentsel Dönüşüm ile Eski Binanızı Yeniliyoruz

Kentsel Dönüşüm ile Eski Binanızı Yeniliyoruz

Ülkemizde yaşanan son depremler sonrasında özellikle eski yapıların sayısının binlerce olduğu BAĞCILAR‘da Güvenin tek adresi olarak Bağcılar İnşaat olarak burdayız. Nitekim orta ve küçük ölçekli depremlerin zamanla binalarınızın yapılarına zarar verdiği gerçeği ile biran önce binalarınızın kentsel dönüşüm adı altında yenilenmesine ihtiyaç olacaktır.

Firmamızın eşsiz güven ve kaliteli projeleri ile gerçekleştirdiği onlarca projeler arasında sizlerde binanızın yerini almasını istiyorsanız hemen bir telefon açarak Hisar İnşaat güvencesi ile tanışabilirsiniz.  Bütün bu esnada sizleri mağdur etmeden kira destekleriyle de belirtmiş olduğumuz termin sürelerinde sizlere eserlerimizi teslim ediyoruz.

Kentsel dönüşüm kapsamında, Bağcılar’da bulunan riskli eski binalarınızı yeniden güven içinde sağlam yapılanmaya olanak sağlayan kentsel dönüşüm yasası avantajları ile anahtar teslim yeniliyoruz. Bütün yaptığımız yapılarda hepsinde öncelikle Deprem Yönetmenliğine uygun olarak kendimize yapıyormuşcasına sağlam bina inşaa etmekteyiz.

Yaptıklarımız arasında en güzel projelerle binalarınızı taçlandırmakta ve bina daire başı tercihinize uygun olarak en faydalı fiyatlandırmayı size sunuyoruz. Gelin sizlerde aşağıda bulunan telefon numarası ile bizlere ulaşarak projelerinizi gerçekleştirin.

Ücretsiz keşif ve etüd çalışması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon : 0 541 546 24 94

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir